Düğün.com – Düğün Planlama
Düğün.com – Düğün Planlama is #131 in Lifestyle Free in Turkey and charting in 1 of 24 countries we track.
Updated 27 Sep 2026 · rankings refresh through the day
DeveloperDugun.com
CategoryLifestyle
PriceFree
Released
Rating★ 3.6 (97)
Version3.0.2
Age rating4+
First seen by us
25 Sep 2026
Rating
3.6 ★
97 ratings
Measured
Best rank now
#131
Measured
Düğün.com – Düğün Planlama on the App Store
App details
App ID
1510523088
Publisher
Perador Bilisim ve Yazilim Hizmetleri A.S.
Minimum OS
iOS 15.1+
Content rating
4+
Languages
1
EN
Size
70 MB
Where Düğün.com – Düğün Planlama's downloads come from Modelled
Last 30 days: organic search, browsing the store, features and paid ads.
Where it ranks now
Every top chart it appears in across 24 countries.
| Country | Charts | Rank |
|---|---|---|
| LifestyleFree | #131 |
Apps near Düğün.com – Düğün Planlama on the chart
Lifestyle Free, around #131.
Ratings
App Store, worldwide.
Rating
3.6 ★
97 ratings
Measured
Ratings
97
Measured
About Düğün.com – Düğün Planlama
Düğün.com’un mobil uygulaması ile düğünün için ihtiyaç duyacağın her şey elinin altında. Evlilik hazırlığında olan her 3 çiftten 2’sinin yaptığı gibi, sen de Düğün.com’u kullanarak, düğün mekanı, gelinlik, fotoğraf, davetiye gibi 30 farklı kategoride, 50 binin üzerinde firmayı bir arada bulabilirsin.
• Firmaları incelerken, senden önce düğün yapmış çiftlerin deneyimlerinden yararlanmayı unutma! Firma sayfalarına yapılan çift yorumları, hizmet alacağın firmaları seçmende sana yol gösterecek. Ayrıca bütçe dostu seçenekleri görmek için, Kampanya sayfalarını ziyaret edebilirsin.
• Firma galerilerinde gezinip, detaylı açıklamaları okuyarak firmaların ürünleri hakkında fikir edinebilir, hızlıca fiyat teklifleri alabilirsin. Dilersen ücretsiz düğün planlama asistanımız bunu senin için yapar.
• Düğün planlamanı yaparken ilk bakacağın düğün mekanı olmalı. Mekanını bulduktan sonra tüm taşlar yavaş yavaş yerine oturacak. Kır düğünü mekanlarından, düğün salonlarına, 5 yıldızlı otellerden, sosyal tesislere her tarza uygun binlerce düğün mekanı Düğün.com’da. Tek yapman gereken, fiyat aralığı, davetli sayısı, manzara, konum, kampanya seçenekleri gibi aradığın kriterleri seçmek ve sana en uygun firmaları incelemek.
• Düğün mekanını seçen gelin adayları, mekana uygun gelinlik arayışına girebilir. Düğün.com’da tarzına uygun binlerce modeli ve senin için istediğin modeli hazırlayacak yüzlerce gelinlik firmasını bulabilirsin. Aradığın ilçede, istediğin fiyat aralığında, özel dikim ya da hazır model, kiralık ya da satılık istediğin kriterlerdeki gelinlikleri filtreleyip, beğendiğin gelinlikçilerden hızlıca randevu alabilirsin.
• Düğün fotoğrafçıları, gelin saçı ve makyaj uzmanları, düğün organizasyon şirketleri, davetiyeciler, nikah şekeri firmaları, çiçekçiler, damatlık firmaları, kuyumcular, dans kursları, müzik firmaları, pastacılar, gelin arabası kiralayan firmalar, güzellik merkezleri, gelin aksesuarcıları, catering firmaları gibi düğünün için ihtiyaç duyacağın tüm kategorilerdeki firmalar Düğün.com’da seni bekliyor.
• Düğüne geri sayım yapmaya ne dersin? Büyük gününün heyecanını katlamak istiyorsan, düğüne ne kadar süre kaldığını uygulama üzerinden takip edebilirsin. Bunun için oluşturduğumuz "Düğün Sayacı"na günlük olarak bakıp, geri sayım heyecanı yaşayabilirsin!
• Firmaları incelerken, senden önce düğün yapmış çiftlerin deneyimlerinden yararlanmayı unutma! Firma sayfalarına yapılan çift yorumları, hizmet alacağın firmaları seçmende sana yol gösterecek. Ayrıca bütçe dostu seçenekleri görmek için, Kampanya sayfalarını ziyaret edebilirsin.
• Firma galerilerinde gezinip, detaylı açıklamaları okuyarak firmaların ürünleri hakkında fikir edinebilir, hızlıca fiyat teklifleri alabilirsin. Dilersen ücretsiz düğün planlama asistanımız bunu senin için yapar.
• Düğün planlamanı yaparken ilk bakacağın düğün mekanı olmalı. Mekanını bulduktan sonra tüm taşlar yavaş yavaş yerine oturacak. Kır düğünü mekanlarından, düğün salonlarına, 5 yıldızlı otellerden, sosyal tesislere her tarza uygun binlerce düğün mekanı Düğün.com’da. Tek yapman gereken, fiyat aralığı, davetli sayısı, manzara, konum, kampanya seçenekleri gibi aradığın kriterleri seçmek ve sana en uygun firmaları incelemek.
• Düğün mekanını seçen gelin adayları, mekana uygun gelinlik arayışına girebilir. Düğün.com’da tarzına uygun binlerce modeli ve senin için istediğin modeli hazırlayacak yüzlerce gelinlik firmasını bulabilirsin. Aradığın ilçede, istediğin fiyat aralığında, özel dikim ya da hazır model, kiralık ya da satılık istediğin kriterlerdeki gelinlikleri filtreleyip, beğendiğin gelinlikçilerden hızlıca randevu alabilirsin.
• Düğün fotoğrafçıları, gelin saçı ve makyaj uzmanları, düğün organizasyon şirketleri, davetiyeciler, nikah şekeri firmaları, çiçekçiler, damatlık firmaları, kuyumcular, dans kursları, müzik firmaları, pastacılar, gelin arabası kiralayan firmalar, güzellik merkezleri, gelin aksesuarcıları, catering firmaları gibi düğünün için ihtiyaç duyacağın tüm kategorilerdeki firmalar Düğün.com’da seni bekliyor.
• Düğüne geri sayım yapmaya ne dersin? Büyük gününün heyecanını katlamak istiyorsan, düğüne ne kadar süre kaldığını uygulama üzerinden takip edebilirsin. Bunun için oluşturduğumuz "Düğün Sayacı"na günlük olarak bakıp, geri sayım heyecanı yaşayabilirsin!
Latest updates
3.0.2
Bu versiyon küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içermektedir.