Honda Yanımda
Honda Yanımda is #41 in Lifestyle Free in Turkey and charting in 1 of 24 countries we track.
Updated 27 Sep 2026 · rankings refresh through the day
DeveloperHonda Türkiye A.Ş.
CategoryLifestyle
PriceFree
Released
Rating★ 2.9 (149)
Version1.1.14
Age rating4+
First seen by us
25 Sep 2026
Rating
2.9 ★
149 ratings
Measured
Best rank now
#41
Measured
Honda Yanımda on the App Store
App details
App ID
6743437540
Publisher
HONDA TURKIYE ANONIM SIRKETI
Minimum OS
iOS 17.0+
Content rating
4+
Languages
2
EN TR
Size
84 MB
Where Honda Yanımda's downloads come from Modelled
Last 30 days: organic search, browsing the store, features and paid ads.
Where it ranks now
Every top chart it appears in across 24 countries.
| Country | Charts | Rank |
|---|---|---|
| LifestyleFree | #41 |
Apps near Honda Yanımda on the chart
Lifestyle Free, around #41.
Ratings
App Store, worldwide.
Rating
2.9 ★
149 ratings
Measured
Ratings
149
Measured
About Honda Yanımda
Honda Yanımda, ihtiyaç duyduğunuz her an otomobil ve motosikletinizle ilgili tüm süreçleri tek bir uygulama üzerinden kolayca yönetebilmeniz için yanınızda.
Uygulamayı indirip araç doğrulama adımını tamamladıktan sonra;
- Aracınıza ait kullanım kitapçıklarını uygulama üzerinden görüntüleyebilir veya PDF formatında indirerek dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.
- Gönüllü geri çağırma kapsamında Honda tarafından tespit edilen ve yetkili servislerde ücretsiz olarak giderilen teknik durumlara ilişkin bildirimler, Honda Yanımda üzerinden doğrudan tarafınıza iletilir.
- Servis randevusu oluşturabilir, randevularınızı yönetebilir ve aracınızın servisteki durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
- Aracınız servisteyken ek bir onarım ihtiyacı oluştuğunda, online iş emri üzerinden onay veya ret kararınızı uygulama aracılığıyla iletebilirsiniz.
Yolda kalmanız durumunda otomobil ve motosikletiniz için 7/24 aktif yol yardım desteğine tek dokunuşla erişebilirsiniz. Otomobil kullanıcıları, yol yardım sürecinde teknisyenle uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak destek alabilir.
Ayrıca uygulama üzerinden otomobil ve motosiklet modellerine ait güncel fiyat listelerini görüntüleyebilir ve uygulamaya özel servis ve bakım kampanyalarını takip edebilirsiniz.
Uygulamayı indirip araç doğrulama adımını tamamladıktan sonra;
- Aracınıza ait kullanım kitapçıklarını uygulama üzerinden görüntüleyebilir veya PDF formatında indirerek dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.
- Gönüllü geri çağırma kapsamında Honda tarafından tespit edilen ve yetkili servislerde ücretsiz olarak giderilen teknik durumlara ilişkin bildirimler, Honda Yanımda üzerinden doğrudan tarafınıza iletilir.
- Servis randevusu oluşturabilir, randevularınızı yönetebilir ve aracınızın servisteki durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
- Aracınız servisteyken ek bir onarım ihtiyacı oluştuğunda, online iş emri üzerinden onay veya ret kararınızı uygulama aracılığıyla iletebilirsiniz.
Yolda kalmanız durumunda otomobil ve motosikletiniz için 7/24 aktif yol yardım desteğine tek dokunuşla erişebilirsiniz. Otomobil kullanıcıları, yol yardım sürecinde teknisyenle uygulama üzerinden görüntülü görüşme yaparak destek alabilir.
Ayrıca uygulama üzerinden otomobil ve motosiklet modellerine ait güncel fiyat listelerini görüntüleyebilir ve uygulamaya özel servis ve bakım kampanyalarını takip edebilirsiniz.
Latest updates
1.1.14
Uygulamada karşılaşabileceğiniz bazı küçük hataları giderdik.
Daha stabil, daha güvenli bir Honda Yanımda deneyimi için güncellemeyi unutmayın.
1.1.13
Uygulamada karşılaşabileceğiniz bazı küçük hataları giderdik.
Daha stabil, daha güvenli bir Honda Yanımda deneyimi için güncellemeyi unutmayın.